API Management: новий тип інженерного мислення

When

Jul 08, 2021

Where

Ukraine - Online

WHEN:

8 липня 2021

Вже багато хто опанував ефективні інструменти та методики розробки API на різних мовах програмування. Але далеко не всі можуть похвалитися тим, що вибудували ефективну систему, яка працює на всіх етапах — від дослідження ринку до побудови API стратегії, через розробку API та успішно завершений API проєкт.

Запрошуємо разом з експертами SoftServe поговорити про API Management, як новий тип інженерного мислення.

Івент буде цікавим для розробників рівня Junior+, BAs, PMs, delivery directors.

Наші спікери:

Andrii Demianenko, API Management and System Integration Practice Leader у SoftServe;

Iurii Regeda, Solutions Architect, API Management and System Integration Practice Leader у SoftServe. Реєстрація: https://hubs.ly/H0Qm5FQ0

Адженда заходу:

19:00 | 19:05 | Інтро.

19:05 | 19:35 | Api Management and System Integration – New Engineering paradigm.
Будемо говорити про API Management, що це і для чого. Чому це важливо для бізнесу і чому варто обирати цей напрямок для розвитку.

19:35 | 20:05 | Ефективний API Management від Google Apigee: від стратегії до реалізації проєкту.
Ми поговоримо про можливості Google Apigee API Management. Нас цікавлять цілком конкретні переваги та можливості цього продукту. І які інновації впроваджує google для цієї платформи.

20:05 | 20:30 Секція Q&A, на якій можна розпитати спікера про саму доповідь і про все, що стосується API Management.

До зустрічі онлайн!

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).