Future is… VR

When

Oct 04, 2019

Where

Hub 4.0 (провулок Ярославський ⅓) - Kyiv, Ukraine

Все йде до того, що через 50 років ми будемо обирати, в якій реальності жити. Але, можливо, це відбувається вже зараз.

Фізик, нейрофізіолог та філософ посперечаються про реальність і віртуальність цього світу і визначать ймовірність того, що ми живемо в симуляції. Питання до обговорення: ‒ Як наш мозок сприймає VR? ‒ There is no spoon: ми живемо в симуляції? Як довести протилежне. ‒ Куди поділася об’єктивна реальність? Питання філософське. Щоб ви нічого не забули, художниця Софія Томіленко детально занотує подію і поділиться з вами своїм креативним конспектом. Чому ми віримо, що живемо не в симуляції? Обирай, Нео, чи хочеш ти знати правду!

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Медіа-контакти

Марія Кучеренко
mkuch@softserveinc.com
+38-067-208-87-15

Яна Вербитська
yverb@softserveinc.com
+38-096-789-00-85