How to build effective budget

When

Oct 05, 2019

Where

Softserve Lviv HQ Sadova 2d - Lviv, Ukraine

Побудова фінансової стратегії компанії передбачає організацію ефективного бюджетного процесу. Насправді це зовсім нелегке завдання, як правило бюджетування – це тривалий та виснажливий процес.

За статистикою топменеджмент витрачає на управління бюджетами до 30% часу на рік. То як найбільш ефективно побудувати бюджет для ІТ-компанії? На які граблі краще не ставати?

howtobuild.jpg

На ці та інші питання шукатимемо відповідь на практичному семінарі від SoftServe University разом із Myroslav Kholod, SoftServe SVP Finance, та Sofiya Serchynska, Finance Partnership Team Lead у Softserve.

Програма орієнтована на керівників компаній і підрозділів, працівників відділів фінансів та контролінгу, а також усіх, хто починає становлення та/або розвиток бюджетної системи своєї компанії. На учасників чекає зустріч з експертами-практиками та цікава дискусія.

Effective budget process – effective business decisions!

Під час семінару розглянемо такі теми:

📌 Бюджет як фінансовий документ, що відображає стратегію компанії.

📌 Організація бюджетного процесу: роль фінансових партнерів.

📌 Визначення цілей щодо основних KPIs для ІТ-компанії.

📌 Прогнозування обсягів продажу та ресурсів.

📌 Бюджети центрів фінансової відповідальності: Marketing; Sales; HR; Office&IT.

📌 Норми та нормативи бюджету. Driver based budgeting - перехід до flexible budget.

📌 Tools – програмне забезпечення для бюджетування;

📌 Контроль за виконанням бюджету: План-Факт аналіз. Бюджетні сценарії.

📌 Re-Forecast.

Про тренерів:

Myroslav Kholod - SVP Finance, SoftServe. Має 12 років досвіду роботи в управлінському обліку у виробничій та ІТ-сферах. Упродовж останніх восьми років керує бюджетним процесом компанії SoftServe. Неодноразово визнавався кращим тренером компанії.

Sofiya Serchynska - Finance Partnership Team Lead. Має п’ять років досвіду у фінансовій аналітиці та фінансовому партнерстві, брала участь в розробці процесу бюджетування компанії SoftServe. Отримувала нагороду Executive Management Awards.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Медіа-контакти

Марія Кучеренко
mkuch@softserveinc.com
+38-067-208-87-15

Яна Вербицька
yverb@softserveinc.com
+38-096-789-00-85