ICAgile Certified Professional (ICP)

When

Feb 28-29, 2020

Where

Dnipro, Ukraine

SoftServe запускає 16-ти годинний інтенсивний курс ICAgile Certified Professional (ICP), який допоможе вам освоїти усі необхідні навички для того, щоб досягнути успіху в проектній роботі.

Впродовж курсу учасники пропрацюють ключові моменти з допомогою ігор та симуляцій, освоять теоретичні матеріали, а також в групах розберуть конкретні кейси таких компаній як Netflix, Cisco, Nokia, Motorola, SoftServe.

Після закінчення тренінгу учасники отримують іменний сертифікат ICAgile Certified Professional (ICP), який визнається в усьому світі, а також - профіль на сайті ICAgile.com.

Сертифікація Agile необхідна перш за все, щоб перевірити чи ваші знання відповідають сучасним тенденціям та щоб підвищити свою унікальність серед конкурентів у цій галузі.

На курсі ви дізнаєтесь:

 • Принципи роботи з методологіями Scrum, XP та Kanban та навчитеся комбінувати підходи Agile та Lean.
 • Як оцінювати зрілість Agile процесів (Agile Maturity Model) і необхідність застосування Agile практик (Cynefin) у щоденнній роботі
 • Метод прийняття рішень на основі даних (Data-based decision making), який допоможе вам ефективно приймати управлінські рішення
 • Основи планування в умовах невизначеності та ризику (Agile Estimation, NoEstimation Approach, Performance Approximation) та як завершувати проекти в терміни, при цьому враховуючи часті зміни пріоритетів (Change tolerance, Performance vs Agility)
 • Як значно збільшити продуктивність співробітників, використовуючи самоорганізовані Scrum-команди (Management 3.0)
 • Як працюють процеси безперервної інтеграції (continuous integration) та безперервного постачання (continuous delivery)

Програма курсу акредитована International Consortium for Agile (ICAgile), який займається створення навчальних програм та проводить акредитацію тренінгових організацій. Партнерами організації є такі компанії як Deloitte, Ernst and Young, Samsung, Accenture, FedEx, IBM, Palo IT, New Zealand Ministry of Social Development, та багато інших.

Більш детальну інформацію про курс можна дізнатися тут.

Для кого цей курс:

 • Менеджери проектів, керівники програм, Delivery-менеджери, Engineering-менеджери;
 • Тех-ліди, лідери команд (Team Leads), Scrum Master-и;
 • Бізнес-аналітикам (BA, Product Owner, Product Manager)

Тренери:

МАРІЯ ШВЕЦЬ - 7+ років досвіду в галузі ІТ, починаючи з посади розробника, до менеджера проектів і зараз PMO (Project Management Office) експерта. Активний тренер та ментор для Project Managers та Scrum Masters. Співорганізатор ініціативи Anonymous Agileholics, м. Дніпро. Розробник контенту для Agile тренінгів, включаючи контент ICAgile Certified Professional. Має такі сертифікації: Сertified Scrum Master, ICA-ICP, ICP-ATF, PMO-CP.

АНДРІЙ КОРНЄВ - Senior Project Manager у SoftServe. Понад 14 років в IT, 8 з яких - на позиції Software Developer та 6 років – як Project Manager. Активний тренер та ментор для Project Managers та Scrum Masters. Має сертифікацію ICAgile Certified Professional. Модератор ініціативи Anonymous Аgileholics, та agile-coach у SoftServe.

Курс ICAgile Certified Professional Certification Training (ICP) є частиною модульною програми Agile Process Arhictect School в SoftServe. Сама програма включає три курси:

 • ICAgile Certified Professional
 • ICAgile Certified Team Facilitator
 • ICAgile Certified Project and Delivery Manager

Вартість:

Кожен курс дає окремий сертифікат ICAgile.

Переглянути список інших Agile сертифікацій можна за посиланням.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).