Online vs. Offline: Як зробити дистанційне навчання кращим за оффлайн?

When

Nov 26, 2020

Where

Ukraine - Online

Незмінним залишились мотивація, фокус та зворотній зв’язок – речі, необхідні для навчання, основною ціллю якого є зростання та розвиток. Долучайтесь до інтерактивної зустрічі в рамках ITeachers Meet-Ups, аби дізнатися більше та навчитись моделювати рішення, з використанням нових можливостей, які є актуальними та орієнтованими на потреби тих, хто прагне розвитку.

Поговоримо про:
🟦 Дизайн навчального рішення на основі learning objectives
🟦 Що у фокусі? Групи компетенцій, які розвиваються
🟦 Як визначити та поміряти показники успішності?
🟦 Ефективне застосування LMS (Moodle)
🟦 Як навчати: наживо чи в записі?
🟦 Як спілкуватись: в чатах чи через емейл?
🟦 Культура feedbacks – інтеграція в курс

⚙️Формат:
🟪Knowledge-sharing: успішні кейси запуску навчальних рішень в онлайн
🟪Воркшоп: трансформація будь-якого класичного курсу в дистанційний
🟪Презентації та sum-up

🎙Спікер: В’ячеслав Колдовський - IT Academy Competence Manager & Learning Solutions Architect, розробник з досвідом, сертифікований Google Cloud Architect, Ph.D, інструктор, ментор - основна робота полягає в тому, щоб проектувати і втілювати в життя навчальні проекти. Створював проекти з використанням різноманітних платформ і технологій, запускав стартапи, писав статті, виступав на конференціях, працював безпосередньо з замовниками, проектував рішення та керував розробкою, займався науковими дослідженнями і навіть виконував роботу IT-журналіста.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).