PM Games Vinnytsia

When

Nov 25, 2021

Where

Ukraine - Online

Серія ігор PM Games продовжується! Приєднуйся до гри та отримуй шанс виграти брендовані подарунки, дізнатися новинки по темі Facilitation та круто провести час.

PM Game — це формат заходів на базі гри Jeopardy, створений SoftServe Project Management Office [PMO] для проєктних менеджерів та усіх небайдужих до теми Facilitation.

  • Долучайтеся як гравець, учасник дискусії або ж просто глядач. Свою роль можна буде визначити чи змінити навіть під час самої події.
  • Захід безкоштовний, але реєстрація обов'язкова.
  • Є шанс виграти круті подарунки від локації Kyiv DC PMO — брендовані речі та знижки на ICAgile Certification courses.
  • Перед грою учасників зконтактують для підтвердження участі й кожен отримає посилання на Zoom-мітинг, в якому відбуватиметься івент.
  • Максимальна кількість учасників заходу: 35 (з них 10 — гравці).
  • Мова заходу: українська та англійська.

Адженда:

  1. Pre-party: інтро від представника локації та хоста DC Employer Brand Specialist Томяк Тетяни (правила зустрічі, подарунки та спонсори).
  2. Rules: правила гри від PMO Community Manager, Алли Ждань.
  3. Гра з питаннями під керівництвом Project Manager, Анастасії Серб.
  4. Afterparty-дискусія: розбір найцікавіших питань та відповідей з Project Manager, Олександром Волковим.

До зустрічі онлайн!

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).