PM Meet-Up. Zaporizhzhia

When

Oct 08, 2019

Where

3 Gagarina, Gagarin Mall, Edison Space Coworking - Zaporizhzhia

Якщо цікаво дізнатися більше про те, як працює проектний менеджмент в ІТ сьогодні, та почути реальні кейси, – запрошуємо. Буде багато нетворкінгу.

Спікерами івенту будуть:

🚀 Анна Кальміус, Project Manager: «Сила головних проектних артефактів».

Яка проектна документація може допомогти менеджеру? Як підтримувати поінформованість замовників та власної команди? Що допоможе ідентифікувати ризики проекту та їх відстежувати? Анна обіцяє відповісти на усі ці запитання у рамках своєї доповіді.

Про спікера: Анна вже понад п’ять років у проектному менеджменті. Зараз є менеджером проектів у компанії SoftServe. Має сертифікацію scrum-майстра та PMI-PMP.

🚀 Тимофій Гривко, Project Manager: «Процеси звільнення».

Іноді РМ повинен прийняти непросте рішення і попрощатися з членом команди. Це справді стресова ситуація для працівника, що відкриває перед ним величезну кількість страхів. Але як РМ повинен впоратися з такою неприємною ситуацією? У своїй доповіді Тимофій розповість, як вести діалог крок за кроком та намагатися підтримувати добрі стосунки з працівником у різних ситуаціях.

Про спікера: Тимофій має більше трьох років досвіду у проектному менеджменті, має сертифікації Scrum та PMI-PMP.

🚀Марія Швець, PMO Expert: «Справедливі бонуси».

Під час своєї доповіді Марія розкаже про систему бонусів, яка успішно працювала на її проекті. Взявши за основу підхід «Менеджменту 3.0» до питання винагород, вона трансформувала його під потреби людей, проекту і компанії в цілому. Це сприяло тому, що команди почали працювати більш самоорганізовано та вмотивовано. Тож такий досвід буде корисним для усіх проектних менеджерів і лідерів проектів.

Про спікера: кар’єрний шлях Марії в галузі ІТ охоплює 7+ років досвіду, починаючи із посади розробника, до менеджера проектів та PMO Expert’a. Активний тренер та ментор для проектних менеджерів і scrum-майстрів. Співорганізатор Anonymous Agileholics у Дніпрі. Розробник контенту багатьох тренінгів з Agile. Сertified Scrum Master, ICA-ICP.

About SoftServe

SoftServe is a digital authority that advises and provides at the cutting-edge of technology. We reveal, transform, accelerate, and optimize the way enterprises and software companies do business. With expertise across healthcare, retail, media, financial services, software, and more, we implement end-to-end solutions to deliver the innovation, quality, and speed that our clients’ users expect.

SoftServe delivers open innovation—from generating compelling new ideas, to developing and implementing transformational products and services.

Our work and client experience is built on a foundation of empathetic, human-focused experience design that ensures continuity from concept to release.

We empower enterprises and software companies to (re)identify differentiation, accelerate solution development, and vigorously compete in today’s digital economy. No matter where you are in your journey.

Visit our website, blog, LinkedIn, Facebook, and Twitter pages.

SoftServe Media Contact

Andrew Kavka
Analyst and Public Relations Lead
akavk@softserveinc.com