Meetup .NET with live coding session: Who runs The World? Bots! Online Event

When

Oct 22, 2020

Where

Ukraine - Online

Але можна піти далі та удосконалити процес ще більше за допомогою чатбота, який дозволить робити більшість рутинних операцій миттєво прямо в робочому каналі команди в Microsoft Teams. Тож саме роботі з ботами і буде присвячений цей івент. І він точно буде корисний тим, хто цікавиться Microsoft Azure, Azure DevOps, .NET та Microsoft Bot Framework.

Під час події буде представлена теорія, best practices, а також реальні кейси роботи з ботами. Наші експерти покажуть, як можна покращити і автоматизувати такі етапи SDLC як неперервна інтеграція (CI) та неперервне розгортання (CD) на базі реального рішення – платформи для IoT пристроїв.

Експерти:
🏆 Oleksandr Valetskyy – Technical Leader, Critical Services Center оf Excellence у SoftServe
🏆 Oleksandr Kholod – Senior Software Engineer у SoftServe
🏆 Олександр Бовгиря – Senior Software Engineer, SoftServe
🏆 Andrii Kolomys – .Net Software Engineer
🏆 Karachansky Antony – Senior Software Engineer у SoftServe
🏆 Vadym Levkovskyi – Senior Software Engineer у SoftServe.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).